Незабаром планується прокат фільму, присвяченого життю Тараса Шевченка. Про це повідомляє портал litgazeta.

Фільм називається Безславні кріпаки. Продюсер проекту Дмитро Мінзянов повідомив, що якщо кінотеатри будуть закриті на новорічних свят через пандемію коронавірусу, то фільм можна буде глянути в наступному році.

Українська Рада з державної підтримки виріши виділити на фільм чотириста тисяч гривень.

Дія кінокартини відбувається в 1844 році. З Японії на територію тодішньої Російської імперії прибуває самурай українського походження на ім'я Акай. Він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, який тоді був кріпаком. Самурай вчить його традиційним бойовим мистецтвам.

Після цього Шевченко разом з японцем починають боротися за свободу від кріпацтва.

Режисером і автором сценарію є Роман Перфильев.

Даний фільм переміг у конкурсі, організованого українським урядом.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.