Російський актор Федір Добронравов показав себе як люблячий дідусь. Відповідне фото з'явилося на його Instagram-сторінці.

Відомий російський актор, який став відомий за серіалом Свати, не раз показував, як сім'я важлива в його житті. Особливо ситуація змінилася, коли у нього з'явилися онуки. Добронравов максимально приділяє увагу своїм онукам.

За все своє життя відомий актор встиг стати дідусем тричі. Від старшого сина Віктора у нього є дві внучки-Варя і Василиса.

На фотографії, яка була опублікована на його соцмережі, він якраз знаходився в компанії двох онучок. Густа борода, яку він відростив для ролі, додавала йому солідності.

Крім цього, Передплатники побачили щасливий блиск в його очах, що говорить про емоції, які відчував Добронравов.

Відомий актор повідомляв, що його сини були позбавлені батьківської уваги в дитинстві. Тоді Добронравову довелося дуже багато працювати. Однак зараз у нього немає потреби в тому, щоб витрачати свій вільний час на заробітки. Зараз Добронравов намагається провести все більше часу з сім'єю.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.