Леді Гага зніметься в одному фільмі разом з Бредом Піттом. Про це повідомляє портал Insider.

Співачка знімається в трилері швидкісний поїзд. Він вийде на екрани в наступному році. Партнером в зйомках складе 56-річний голлівудський актор Бред Пітт. Він зіграє у фільмі головну роль.

Крім цього, у фільмі знімається ще кілька відомих акторів. Йдеться про Джої Кінга, Аарона Тейлора-Джонсона, Майкла Шеннона, Брайана Тайрі Генрі, Ендрю Кодзі і масі Ока.

Швидкісний поїзд знімається за мотивами письменника з Японії Котаро Ісакі. У сюжеті фільму історія про п'ятьох найманих вбивць, які оказаліьс в одному поїзді.

Відзначимо, що це не перша роль Леді Гаги. Співачка отримала оглушливий успіх, знявшись в кінофільмі Зірка народилася. Його режисером є Бредлі Купер.

Вона відіграла офіціантку, яка мала талант і стала відомою співачкою. Це кіно є ремейком одночасного фільму 1937 року.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.