Український користувач мережі Facebook опублікував пост про те, що мережа електронної комерції "ROZETKA"не дотримується норм гарантії, а замість цього шукає незрозумілі відмазки.

Дана публікація розміщена на сторінці одного з користувачів в Facebook.

Громадянин України купив мобільний телефон через компанію Розетка, а через деякий час цей телефон почав глючити і він звернувся в сервісний центр Розетки за гарантійним талоном.

"Заглючивши телефон-переставши нормально показувати екран. Здав по гарантії у ремонт, а там сказали, що є пошиття екрану. Хоча коли брали на ремонт, то ніде це пошкодження не було відмічено. Тріщину наче знайшли під захисним склом, яке під час прийомки відмовились знімати. Знімайте захисне скло під час віддавання телефону на ремонт, адже бариги з Розетки просто роблять пошкодження на екрані і усьо - гудбай гарантія", - з обуренням пише Денис.

Крім цього, він вирішив звернутися в Головне управління Держспоживслужби в Києві, де йому порадили звернутися в електронному вигляді, так як зараз карантин.

"Прийшла відповідь на електронку, що скаргу взято в обробку. Ну від пройшло з того часу три тижні і вісь приходити пісьмецо паперовоє. Ніхто цю скаргу навіть не розглядав, адже бач я не поставивши підпис і не вказав свою адресу у заяві. Далі Держпродспоживслужба як би натякає у кінці відповіді, що вона не зможе провести ніякої оцінки того телефону, який покоцали у гівноканторі розетка.",- розповів незадоволений користувач.

Також варто відзначити, що на сторінці Сергія є коментарі людей, які зіткнулися з подібною проблемою.

"Логічна перешкода зі сторони держави - відсіває слабаків 🙂 був подібний випадок (мі похєрили тяганину через незначну суму покупки) так сервісна служба так само зіслалась на подряпину на корпусі. Висновок: при здачі в ремонт треба ВСІ особливості дуже важливо описувати, бо потім ніхріна не докажеш", "Мені теж відписку вислали, потім попросив надати копії актів перевірок, і нарешті мовчки замінили товар на справний", - залишили відгуки українці під публікацією Дениса.

Коментарі на пост Дениса в Фейсбук
Коментарі на пост Дениса в Фейсбук

Нагадаємо, що українці обурені несправедливістю тарифів кампанії "Київстар".