Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк розповів лише одну історію, як потерпає бізнес через раптове введення карантину вихідного дня.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Ярослав Железняк
Ярослав Железняк

"І ще про карантин вихідного дня. Сьогодні вирішив підтримати заклад, який працює поруч з моїм домом. Це Черноморка на проспекті Науки. Я дуже часто там снідаю, і знаю що зранку на вихідних там зазвичай лише 1-2 столики зайняті... але ж з сьогодні «карантин вихідного дня» і тому все тільки на виніс. риїхав, розплатився, чекаю на замовлення. Мені все швидко видали. Зробили знижку так як «самовивіз» і...ще менеджер несе додатковий пакет. Говорить: «це комплімент від нас». Пакетів багато, всі забрав і поїхав. А тепер головна частина історії. Я приїхав до дому. Відкриваю цей комплімент. А це величезна форель, десь 3 кг...думаю помилка", - пише Ярослав Железняк.

Але, як виявилося, це далеко не помилка. На подібні кроки людей штовхає безвихідь та вибір - віддати продукт безкоштовно або просто його викинути.

протести проти карантину вихідного дня
протести проти карантину вихідного дня

"Зателефонував до ресторану. Виявляється не помилка. Просто роздають тому що через неочікувані правила «безглуздя вихідного дня» продукти закуплені заздалегідь пропадуть. Запропонував заплатити за форель, але дівчата вічливо відмовили. Сиджу і думаю, скільки ще по всій країні сьогодні-завтра підприємців понесуть безглузді збитки тільки через те, що банально влада не змогла ЗАЗДАЛЕГІДЬ попередити про нові правила. І будуть роздавати або викидати свої продукти....", - пише Ярослав Железняк.

Нардеп запевняє, що буде докладати зусиль, аби вже на наступному тижні відмінити карантин та повернути можливість підприємцям працювати з дотриманням усіх необхідних санітарних норм.

протести проти карантину вихідного дня
протести проти карантину вихідного дня

"Мені так прикро стало. Я навіть на свій День народження в жовтні виступав з трибуни з єдиним закликом до Уряду- якщо щось впроваджуєте, то хоча б за тиждень дайте зрозуміти нові правила. І все дарма((( І потім ресторан, який точно понесе збитки видає клієнтам продукти, тому що вони банально пропадуть. Сподіваюся, що з вівторка ми в Раді зобов’яжемо Уряд відмінити цю дурість. А ще приймемо мою постанову #4320 про попередження мінімум за тиждень про карантині заходи. Але ці вихідні підприємцям вже ніхто не поверне. Як і компенсацію за збитки. P.S. Завтра знову поїду купувати щось в цій Черноморці. P.S.2 Друзі, якщо є можливість, підтримуйте заклади, які є поруч з вами. Це єдина підтримка яку вони отримають від держави... нажаль", - резюмує народний депутат Ярослав Железняк.

пост Ярослава Железняка у Фейсбук
пост Ярослава Железняка у Фейсбук