Зірка проекту Comedy Woman Марія Кравченко поділилася з фанатами в Instagram фрагментом відвертого інтерв'ю, в якому вона розповіла про те, чому вона не зможе народити дитину.

Публікація в Instagram Марії Кравченко
Публікація в Instagram Марії Кравченко

Артистка розповіла: "не думала, що розповім настільки відверті подробиці про своє життя. Але це сталося. Можливо хтось мене зрозуміє, слухаючи історію моєї вагітності, можливо хтось не зрозуміє мої і сльози і чому мені, та й взагалі кому б то не було, не варто ставити питання " коли за другим?".

"Мене там всю зашили, перешили всередині. У мене там стоїть металева сітка. Я можу завагітніти, але я не виношу дитину - йому там просто ніде рости і розвиватися", - також зізналася Марія Кравченко. Також вона додала, що у неї під час складної першої вагітності був ризик того, що кишечник міг провалитися в черевну порожнину.

Користувачі Мережі вирішили підтримати Марію Кравченко своїми словами: "Машенька, я вже подивилася!!! Мені так було цікаво тебе послухати! Дізнатися про тебе! Я вчора плакала разом з тобою! Люблю тебе дуже!", "Душевна і улюблена Маша!", "Вчора перед сном подивилася, ви відкрилися зовсім з іншого боку! Щастя Вам!", "Маш, ти завжди була і будеш класною, чарівною, харизматичний, чесною, щирою дівчиною".