Продюсер і співак Олексій Потапенко (Потап) опублікував фото з Дмитром Монатіком заявивши що зі спокійною душею залишає шоу-бізнес. Такою заявою Виконавець ошелешив своїх фанатів.

Публікація присвячена хіп-хоп Виконавцю Дмитру Монатіку, який програв у шоу "Маскарад". Його конкурентом був якраз Потап, який переміг зі своєю командою.

Публікація Потапа в Instagram
Публікація Потапа в Instagram

"@monatik_official ти настільки талановита особистість, що я спокійно залишаю шоу-бізнес тобі, ти всіх нас переплюнеш!",- написав в описі до знімка Олексій.

Фанати почали активно коментувати фото і вітати команду Потапа з перемогою в шоу:

"Ух, ти, Monatika зовсім не впізнала", "ви просто бомбічно розгромили команду суперника!!! Молодці!", "Олексій, вітаю вас з перемогою на маскараді!! Я знала і вірила у вашу перемогу! Тримала кулачки за вашу команду до самого кінця! Дуже рада за вас! Ура!", "Весь час коли читаю про Монатіка, згадую слова Серьоги, що він не талановитий. Де Серьога зараз, а де Монатік", «Шось зарано Ти» на спокій"зібрався, Потапа))".

Коментарі до публікації Потапа
Коментарі до публікації Потапа

Коментарі до публікації Потапа
Коментарі до публікації Потапа

Останнім часом Потап з радістю ділитися з фанатами подробицями свого життя, так нещодавно Виконавець розповів як, подружився з Тіллем Ліндеманном.

Тілль Ліндеманн з чуток є коханцем Світлани Лободи, в рамках програми 2popodcast Олексій розповів як їх знайомство з німецьким музикантом переросло в дружбу.

Так само сам Тілль Ліндеманн в одному з останніх інтерв'ю натякнув що ніколи не одружуватися з слов'янкою чим залишив "за бортом" Світлану Лободу.