В інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман телеведучий, журналіст Савік Шустер розповів, що після поставленого діагнозу "рак шкіри" зважився на операцію.

Телеведучий, журналіст Савік Шустер в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман розповів, що йому поставили діагноз "рак шкіри" і дали прогноз прожити не довше шести місяців.

За словами журналіста, він спершу не повірив і почав обдзвонювати друзів у пошуках допомоги. Один з них відправив його для консультації до знайомого лікаря в Мюнхені.

"І я його послухався. І правильно зробив, що послухався. Близький друг - і все. І вони мені вирізали шматок ноги, щоб не поширювалося це все, якщо раптом це рак. І послали на аналіз Ні, спочатку зробили гістологічні проби - і колектив Браун-Фалько... У той час йому було вже майже 80, напевно. І він мені сам говорив: "мій колектив розділився рівно 50 на 50: хто каже, що це злоякісне, а хто каже, що не злоякісне. Тому ми вирішили послати це професору Аккерману."Був такий професор, великий теж в Нью-Йорку-взагалі самий-самий великий з усіх. Це було в листопаді.

- У вас день народження в листопаді.

– Да. Невеселий був день народження. І 1 квітня дзвонять мені з клініки і кажуть, що професор Браун-Фалько хоче зі мною поговорити.

- Це стільки часу вже тягнулося?

– Да. Природно, він каже: "професор Аккерман дав відповідь. Це доброякісне". 1 квітня. Я кажу: "ви серйозно? Це 1 квітня". Він каже:" я серйозно, навіть якщо це 1 квітня", – розповів він.