Серіал про життя двох абсолютно несхожих один на одного сімей зі своїми уподобаннями та інтересами швидко завоював серця мільйонів шанувальників. А актори в одну мить стали всенародними улюбленцями, які знаходяться в центрі уваги.

Шанувальники уважно відстежують життєвий шлях улюблених акторів і їх фільмографію. У мережі з'явилися унікальні кадри улюблених акторів тридцятирічної давності.

Наприклад фото Анатолія Васильєва, який за серіалом "Свати" запам'ятався за роллю професора, вперше знявся в кіно 43 роки тому. У мережі з'явилося фото з фільму "Степ", де одна з ролей дісталася Васильєву. Відзначається, що на рахунку актора понад 70 ролей в кінострічках.

Анатолій Васильєв
Анатолій Васильєв

Микола Добринін полюбився телеглядачам в ролі добряка Мітяя. Цього року акторові виповнилося 57 років. Одним з найвідоміших фільмів з його участю є "Прощай, шпана замоскворецька". Режисери, які працюють з Добриніним, відзначають що він з легкістю перевтілюється в будь-якого персонажа.

Микола Добринін
Микола Добринін

Тетяна Кравченко, вжилася в роль Валюхи Будько також має значний послужний список ролей. Її кар'єра почалася в 1963 році й з цього часу на рахунку у Кравченко роботи в більш ніж 120 проєктах.

Тетяна Кравченко
Тетяна Кравченко

Одна з найбільш пам'ятних ролей дружини професора в серіалі "Свати" дісталася актрисі Людмилі Артем'євій. Її акторська кар'єра почалася в 1986 році, а на рахунку у 57-річної актриси робіт в понад ста проєктах.

Людмила Артем'єва
Людмила Артем'єва

Федір Добронравов, який підкорив серця шанувальників роллю Івана Будька, який ніколи не полізе за словом в кишеню, теж може похвалитися значним списком кіноробіт. Він знявся в більш ніж 130 стрічках. За десять років він знявся в 65 кінострічках, працьовитості Добронравову не позичати. Крім того, актор для своїх ролей часто перевтілювався, змінюючись до невпізнання.

Федір Добронравов
Федір Добронравов