Одні з нас не люблять свої дні народження. Інші ж планують свято за кілька місяців, продумуючи кожну дрібницю, ніби очікується не вечірка для кількох рідних і близьких, а подія рівня Met Gala у світі зірок! Хоч би що там було, і тим, і іншим корисно дізнатися про прикмети, пов'язаних з днем появи на світ. Адже так багато в нашому житті залежить не від нас, а від долі.

Що не можна робити в день народження
Що не можна робити в день народження

У свій день народження ніколи…

  1. Не запрошуйте 13 гостей.Згідно з прикметами, число 13-фатальне, що не несе добра. Що ж, одним гостем більше або менше - це не так критично!
  2. Не зліться на кого-небудь. Сваритися взагалі не добре, а вже в день народження тим більше. Шукайте з людьми компроміси, йдіть на поступки або ж м'яко відстоюйте свої позиції, якщо впевнені в правоті. А краще, щиро посміхайтеся! Ця зброя від усіх негараздів.
  3. Не нарікайте на погоду.Ви народилися в цей день і повинні радіти своїй появі. І неважливо, що за вікном: проливний дощ, Снігова хуртовина або ж спекотна спека. Дякуйте життя за все хороше!
  4. Не святкуйте заздалегідь.Згідно з прикметами, день народження - сакральний день, коли душі померлих предків приходять до іменинників і дарують благословення. Якщо святкувати раніше, то і не буде ніякого захисту і благословення, більш того, іменинник ризикує накликати на себе біди та скоротити відведений йому час життя.
  5. Не поєднуйте святкування з іншою людиною. Два дні народження в один день - це, звичайно, вигідно для іменинників, але погано для їх доль. Занадто багато душ предків на одній події можуть внести плутанину в житті іменинників і перемішати їх долі.
  6. Не запрошуйте тих, хто вам неприємний.Оточіть себе улюбленими людьми. Нещире привітання - гірше відсутності подарунка! Недоброзичливці можуть привнести у ваше життя негатив не тільки своєю присутністю, але і поганими помислами. А сила думки - велика штука!
  7. Не відмовляйтеся від торта. І знаєте чому? Вважається, що солодкість з кремом зможе умасливити духів, а вони подарують імениннику замість удачу і щастя.
  8. Не забудьте задути свічки, і загадати бажання. Це майже чарівний обряд! У день народження зв'язок людини з вищими силами набагато міцніше, ніж в будь-який інший день. Тому і загадані бажання здійсняться з більшою ймовірністю, адже їх будуть чути ще й духи предків.
  9. Не вимовляйте своє бажання вголос. У момент загадування бажання між вами і Всесвіту створюється особливий зв'язок. Розповісти про бажання іншим – це означає впустити в цей зв'язок ще когось, чого робити не варто, адже втрачається вся таємність моменту. ДО РЕЧІ, загадувати бажання теж потрібно правильно: не будуйте пропозицію з частинкою "не". Всесвіт її не сприймає, тому сенс бажання може докорінно, спотвориться.