Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив за скорочення Збройних сил України в умовах російської агресії.

Гучну заяву він зробив у коментарі телеканалу "Україна 24".

Арахамія заявив ,що" повністю згоден " з ідеєю про скорочення армії. Він вважає, що владі України варто почати обговорення даної ініціативи і провести розрахунки.

Такий захід, зі слів голови фракції, дозволить "збільшити бюджет" і в підсумку зробити армію сильнішою.

"Якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток та інновації, то можливості нашої армії будуть рости. А це те, що нам треба для стримування військової агресії з боку РФ", - сказав Арахамія.

Раніше українці писали, що "Слуга народу "В'ячеслав Рубльов вирішив піти разом зі своєю командою на місцеві вибори з "За майбутнє".

"Я його повинен прикувати до батареї або що? Я просто не розумію": Давид Арахамія відреагував на бажання його колеги по фракції підтримати іншу партію

Давид Арахамія
Давид Арахамія

Глава фракції Давид Арахамія заявив, що поки Рубльов не говорив про бажання покинути політсилу, тому говорити про це можна тільки після заяви про вихід з фракції.

За його словами, так як Рубльов переміг на мажоритарному окрузі від "Слуги народу", то перейшовши в "за майбутнє", він ризикує втратити голоси виборців.

В'ячеслав Рубльов
В'ячеслав Рубльов

"Я вважаю, що він балотувався від" Слуги народу "і за нього голосували люди не тому, що вони знали пана Рубльова, я в цьому впевнений. А тому що вони знали" Слугу народу "і довіряли президенту", - заявив Арахамія.