Відома хореограф і переможниця проекту "Танці з зірками" 1-го сезону Олена Шоптенко заявила, що залишає шоу вже назавжди.

Читайте нас у Google News!

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram. Трьома тижнями раніше у Шоптенко та її партнера по танцях Олега Винника діагностували коронавірус.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Через хворобу вони пропусти 2 ефіри шоу, за що в результаті були дискваліфіковані. Армія фанаток Олега Винника влаштувала справжній бунт з вимогою повернути пару в проект.

Судді погодилися, але Олег Винник порахував, що це буде нечесно і несправедливо по відношенню до інших учасників, і відмовився повертатися на танцювальний паркет.

А його партнерка Олена Шоптенко заявила, що цей сезон "Танців з зірками" став для неї завершальним. Вона більше не буде брати участь у шоу в якості хореографа в парі.

Користувачі підтримали Олену.

"Оленочка, ви суперпрофі! Даремно ви з Олегом не повернулися! Виграли б!!!!"- пише прихильниця.

"Оленочко!!! Ваше місце в суддівському кріслі!!! Нарешті!!! Ви це заслужили як ніхто інший!!!! Здоров'я вам найміцнішого і тільки позитивних емоцій",- додала інша.

"С самого начала было видно, что Олег не настроен долго учавствовать, ему танцы не нужны были изначально. Вот Вас, Алёна, очень жаль, что в этом сезоне больше не увидим 😟 Надеюсь, в следующем году выйдете на паркет", - пише irisa_sh.