Подейкують, Олег і Таюне одружені, проте сам співак чутки про можливий роман з бек-вокалісткою не коментує, хоча в ЗМІ кажуть, що їхні стосунки зав'язалися ще в студентські роки, а одружилися вони в 90-х роках.

Деякий час тому на сторінці бек-вокалістки Олега Винника Таюне з'явився фотознімок, де вона позує на червоній доріжці премії "Українська Пісня року 2019" зі статуеткою в руках. Для виходу на публіку співачка обрала сукню незвичайного крою, верх якого виконаний з напівпрозорої тканини рожевого кольору, а низ - з фатину. Завдяки легкому матеріалу можна без зусиль розглянути чорний ліф Таюне.

Таюне на премії " Українська Пісня року"
Таюне на премії " Українська Пісня року"

А так само, раніше повідомлялося, що у Винника і Таюне є син Юліан. Зокрема, в інтерв'ю 2005-го року Винник розповідав про те, як він радий, що його сім'я переїхала ближче до Штутгарта, де тоді працював артист. Він розповідав також і про те, як через гастролі часто не бачить свою сім'ю і сумує за сином.

Нещодавно портал "Українці" писав про неймовірну красу обраниці Олега Винника, яка обрала для спільного виступу в Житомирі костюм з латексу.