Українська співачка і ймовірна дружина Олега Винника Таюне виступила з ним на концерті в Житомирі.

Олег Винник став учасником нового сезону Танців із зірками і, здається, з головою поринув у проект. Навіть з'являтися на публіці з імовірною дружиною Таюне став рідше.

Таюне
Таюне

Однак нещодавно в Житомирі відбувся концерт артиста, під час якого він співав на сцені разом з дружиною, а пізніше виконав пасодолбь з Оленою Шоптенко.

"Житомир, ти дуууже насиченим! У вас і разом з вами ми, здається, пережили весь спектр емоцій! Дякую за підтримку під час танцю і два бомбастіческіе концерту!" - написав Винник.

Олег Винник та його дружина Таюне
Олег Винник та його дружина Таюне

"Олег, можна тільки уявити, який спектр емоцій був у вас після двох концертів і виконаного на сцені пасодобль. Сподіваюся, що в понеділок ви добре відіспатися. А для житомирських глядачів цей концерт залишиться особливим і незабутнім!", "Олег, мені дуже подобається це фото! Все такі красиві, особливо подобається те, як ви разом дружно підняли руки! фото, повторюю, чудове! Тепер чекаємо вашої перемоги, Олег і Олена! А якщо і не буде, ми вас всіх не перестанемо любити і поважати! Удачі вам всім! "," Дуже сподобалося на двох концертах, Маестро. Завжди б так "- коментують шанувальники.