Відома українська співачка Наталія Могилевська показала свій черговий вихід у світ на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Так, зірка поділилася з шанувальниками чином в наряді від британського бренду Self-Portrait.

45-річна співачка одягла гарну сукню кольору слонової кістки з вишивкою. На сайті бренду таке плаття варто 520 доларів (близько 14 700 гривень). Вона доповнила образ білим жакетом і об'ємним клатчем.

пост Наталії Могилевської в Інстаграм
пост Наталії Могилевської в Інстаграм

Таке вбрання Могилевська одягнула на презентацію нового шоу «Маскарад». Варто відзначити, що на захід виконавиця прийшла не сама, вона була помічена в компанії відомого бізнесмена Олега Рижова. Але, за її словами, у них просто дружні стосунки.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

До слова, нещодавно Наталя Могилевська разом з Олегом Рижовим відвідала показ грузинського модельєра Бічолла Тетрадзе в дорогому київському готелі Fairmont Grand Hotel. Чи тільки друзями є Могилевська і Рижков? Це залишається питанням, незважаючи на заяви співачки про дружбу.

Вона закликала «ховати носові хустки і сердечка», так як вони просто друзі. «Олег запропонував мені створення серії статей про те, як на одні і ті ж гострі актуальні теми дивляться чоловік і жінка», - поділилася раніше зірка.