На вихідних погода у країні не потішить українців днем 26 вересня та протягом доби 27 вересня зливові дощі та пориви вітру до 15-22 метрів на секунду. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Спеціалісти зазначили, що на вихідні оголошено другий рівень небезпеки - помаранчевий.

«Вдень 26 вересня і протягом доби 27 вересня в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях сильні дощі (II рівень небезпеки, помаранчевий)», - йдеться в повідомленні.

Також 26 вересня в західній частині країни, 27 вересня в більшості областей України пориви вітру сягатимуть 15-22 м / с, місцями грози, в окремих районах град.

«У неділю в західних, вночі й в Житомирській, Вінницькій та Одеській областях значні дощі (і рівень небезпеки, жовтий)», - повідомили в ДСНС.

Нагадаємо раніше портал "Українці" інформував про прогноз погоди на найближчі чотири тижні, на думку синоптиків Україну очікують зливи та спад температури до нуля градусів на стовпчику термометра.

А також читайте передбачення відомого синоптика України Леоніда Горбаня, щодо перших заморозків у країні: коли в україні наступить холоднеча та чи поспішати готувати теплі речі?