Багатьма кохана бабуся трагічно втратила обидві ноги після кількох місяців нестерпного болю від укусів комах, які вона отримала під час сну, як повідомляє «dailystar».

69-річна Джозі, відома особа в селі Дуррус, де вона прожила понад чотири десятиліття, була родом із Великобританії та переїхала до Ірландії на початку 80-х років.

У Дуррусі Джозі виростила шістьох дітей і обожнює своїх 12 онуків, багато з яких жили неподалік її будинку в Західному Корку. Відому своїм активним способом життя, її часто бачили на ринку Бентрі, вона відвідувала друзів чи працювала волонтером у своєму селі.

Проте торік у житті Джозі відбулися радикальні зміни. У вересні 2023 року вона прокинулася з кількома маленькими укусами, що сверблять від комах на гомілках. Припускаючи, що вони загояться природним шляхом, вона була шокована, коли рани інфікувалися, а навколо них утворилися хворобливі виразки.

Незважаючи на зусилля лікарів лікарні Мерсі, куди її направив терапевт, інфекція поширилася по ногах Джозі, викликавши такий сильний біль, що вона більше не могла ходити. Зрештою, було прийнято рішення ампутувати обидві кінцівки вище колін, щоб не допустити погіршення її стану.

Джозі після ампутації ніг
Джозі після ампутації ніг

Дочка Джозі, Джен, поділилася цим випробуванням, розповівши, що незважаючи на серйозні проблеми зі здоров'ям, 6 березня 69-річна жінка перенесла операцію. Після періоду реабілітації в парафії Сент-Френсіс вона була виписана і тепер проживає з Джен та її дітьми в Каррігаліні.

Джен, яка звільнилася з роботи, щоб постійно дбати про матір, описала емоційні та фізичні проблеми, з якими стикається Джозі, зазначивши, що, хоч вона і була напрочуд життєстійкою, у неї дійсно бувають моменти, коли вона усвідомлює обмеження.

Спільнота Дурруса надала неймовірну підтримку Джозі, згуртувавшись, щоб зібрати кошти на новий інвалідний візок. Це дозволило б їй повернути частину втраченої свободи, дозволивши їй відвідувати свій старий будинок і брати участь у громадській діяльності та зустрічах.

Нагадаємо, нові вимоги до пенсії: тепер виплати будуть далеко не всім

Раніше «Українці» писали, про підвищення пенсії можна забути: доведеться сидіти на сухарях та воді – хто тепер не побачить і так мізерних доплат

Як повідомляли «Українці», ПФУ дав пенсіонерам лише 10 днів: справа стосується подальших виплат – на кону ваші кровні пенсії