У Фастові Київської області вчитель примусив учня стояти з піднятими руками. Так педагог вирішив провчити дитину за начебто незадовільну поведінку. Мама хлопчика, що навчається у третьому класі школи №1, розчарована таким вчинком вчительки. Цим випадком жінка поділилася в групі "Батьки SOS" у Facebook.

Крім цього жінка зазначила, що не збирається так цього залишати та розраховує на зустріч з учителем та директором школи.

"Добрий вечір, мій син - учень 3 класу, прийшовши зі школи повідомив, що на уроці за неналежну поведінку, вчителька наказала стояти в гору піднятими руками. Я обурена, що існують такі методи виховання у вчителя вищої категорії. Завтра збираюся в школу на зустріч з учителем і директором! " - написала мати дитини.

Пост у Фейсбук матері хлопчика
Пост у Фейсбук матері хлопчика
Пост у Фейсбук матері хлопчика

У коментарях до посту батьки висловили своє обурення діями вчителя та дали свої поради жінці:

"Кошмар, не думала що таке може зробити вчитель. Навіть, як що учень собі не гарно поводив("

"У мого сина класний керівник в молодшій школі запрошувала батьків дітей, Які НЕ сиділи рівненько й розмовляли, заважали іншім дітям, запрошувала на уроки. Батьки малі ходити по черзі й вгамовували своє чадо. Але Ніколи НЕ Було такого відношення й приниження особистості."

"Подавайте скарги до суду"

"Наша географічка ставила дітей в кут, "до смердючої швабри" і потім, після викликала до дошки саме тих, хто простояв весь урок "у смердючої швабри" і ставила одиниці. Прийшла розповісти їй, хто вона є і що буде далі я одна мама з усього класу. Поруч, випадково, були ще дві мами, вони "розчинилися"..Чого мені це коштувало - словами не передати. Зі мною хвилин тридцять розмовляла знахабніла махрова садистка і впевнена в собі за двадцять років доглядачка. Але мого сина більше не чіпали. Київ, 2017 рік. Дітей ставлять в кут на уроці. Всі знають і мовчать. Гімназія, ага."