В програмі "Світське життя" на телеканалі "Україна" зірка серіалу "Скажене весілля" та "Великі вуйки" Арам Арзуманян розповів надособисту історію з сімейного життя. Йому з жінкою довелося пройти через непросту історію для досягнення сімейного щастя.

Арам Арзуманян побрався зі своєю дружиною Христиною вісім років тому. Наразі пара виховує двох діточок Анаїт та Тиграна. Проте задля щастя батьківства парі прийшлось пройти через величезне випробування.

Актор розповідає, що з самого початку бажав мати дітей. Однак Христина тричі була вимушена робити аборт.

"Для нас це нещастя. Ми одружились і одразу хотіли дітей. У нас був вимушений аборт 2013 року, потім 2014 року, потім 2015 року. В нас три недоношених вагітностей на ранніх термінах", – поділився Арам.

За словами актора йому було важко в цій ситуації, проте його дружині було ще важче. Христина дуже важко переживала втрату дітей та походи лікарнями в спробах зрозуміти що не так.

"Вона страждала як мати. "Я не зможу ніколи народити, навіщо я тобі потрібна?" - говорила вона мені. - "Кинь мене." Навіть таке було. Я шукав рішення. Виявилося, що насправді все було просто. Схильність до венозного розширення. Тромбофлебіт. І через це потрібно було пройти. Розріджувати кров і все.", - зізнається Арам.

Чотири року тому в пари з'явилася донечка - Анаїт, а торік син - Тигран. Останні роди Христини були дуже важкими, лікарям довелося в буквальному сенсі рятувати жінку. Саме з цієї причини актор відмовився від мрії бути багатодітним батьком.

"Ніяких більше вагітностей. Я завжди хотів трьох дітей, але я не хочу більше так ризикувати", – зізнався Арам Арзуманян.