Не дивлячись на те, що всі ми активно переходимо на безготівковий розрахунок, купюри іноді теж необхідні.

Тоді ми йдемо до банкомату, щоб зняти готівку, але тут українці стикаються з проблемами, коли банкомат не видає гроші. Головним героєм цього став клієнт ПриватБанку, який отримав мінус по карті, але не плюс у гаманці.

ПриватБанк: скрін з відео
ПриватБанк: скрін з відео

Про це він розповів на порталі Мінфін.

Так, українці іноді стикаються з випадками, що при знятті грошей із банківської картки через банкомати кошти списує, але готівку вони так і не отримують. При цьому не всі знають, що робити в такому випадку. Зі схожою ситуацією зіткнувся і один із клієнтів ПриватБанку.

За його словами, 29 травня він намагався зняти 7500 гривень із рахунку. При цьому в процесі функціонування банкомату було чути, як він відраховує необхідну суму, проте далі на екрані з'явилося повідомлення "Out of service" та банкомат перезавантажився. В результаті кошти він не видав, але з рахунку всю суму було списано.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

"Одразу звернувся за номером 3700, було створено заявку 28590511 на повернення коштів. Чекаю на 2-й день. Нічого немає. Банкомат знаходиться за адресою Тростянецька 1А. Обходитиму його стороною. За результатами напишу пізніше, але який рівень обслуговування вже зрозумілий", - наголосив він.

У відповідь на це у ПриватБанку висловили вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату. У банку також зазначили, що заявку на повернення коштів прийнято в роботу.

"Для ухвалення рішення щодо заявки нам необхідно отримати звіт про залишок коштів на пристрої, інкасувати його. Ми зробимо все для повернення ваших грошей і повідомимо результати протягом 14 днів у повідомленні" , - йдеться у повідомленні.

Відгук на ПриватБанк.
Відгук на ПриватБанк.

Нагадаємо, що ПриватБанк роздає гроші клієнтам: як отримати до 2 тисяч гривень за перекази з картки.

Раніше ми повідомляли, чому не настає пенсія: українці зіткнулися з проблемою – ПриватБанк дав роз'яснення.