Відсутність оновлення даних у ТЦК може призвести до кількох наслідків:

Після закінчення 60-денного періоду особи, які не оновили свої дані, можуть бути додані до бази даних пошуку. Це може призвести до подальших судових позовів.

TЦК або поліцейські органи можуть відвідати зареєстровану адресу людини, щоб переконатися у її дотриманні. У разі відсутності призовника можуть бути вжиті подальші дії, у тому числі судові.

Якщо особа не оновлює свої дані та виявляється, що вона ухиляється від своїх обов'язків, можуть бути вжиті юридичні дії. Це може включати подання позову до суду про обмеження прав людини на керування автомобілем.

Юнаки в ТЦК: скрін із відео
Юнаки в ТЦК: скрін із відео

Також суд може накласти штраф до 25 000 гривень за невиконання вимог ТЦК або за ухилення.

Якщо штрафи не сплачені, виконавчі служби можуть вжити примусових заходів, таких як конфіскація майна або обмеження використання банківських карток, щоб домогтися дотримання вимог.

Важливо відзначити, що існують законні підстави для затримання осіб, які ухиляються від своїх обов'язків, навіть якщо вони трапляються на вулиці.

Нагадаємо, з якими документами потрібно йти до ТЦК: важливі роз'яснення для українців

Раніше «Українці» писали, слідом за Польщею Литва готова відправляти українців призовного віку додому: мобілізація за кордоном розпочалася?

Як повідомляли «Українці», українці за кордоном отримали термінове попередження: що їм готує доля