Щоб виростити рясний урожай болгарського перцю, необхідне правильне підживлення в літні місяці. Хоча він добре почувається на легких нейтральних ґрунтах, збагачених органікою, його оптимальний ріст і врожайність вимагають додаткового харчування.

Підживлення солодкого перцю зазвичай включає від 2 до 4 обробок протягом вегетаційного періоду. Спочатку внесення добрив повинне збігатися з початком плодоутворення, що характеризується появою на рослинах зав'язей.

Для цього рекомендується розчин, що складається з 10 г аміачної селітри, 25 г суперфосфату і 25 г сірчанокислого калію на 10 літрів води.

Подальші підживлення рекомендуються лише у разі потреби, зазвичай із двотижневими інтервалами, особливо якщо зростання рослин здається млявим. Бажано вносити ці добрива разом із регулярним поливом, щоб захистити коріння рослин від можливих опіків.

Урожай перцю
Урожай перцю

Для тих, хто схильний до органічних методів, народні засоби також можуть ефективно живити рослини перцю на стадії зростання. Швидкому розвитку рослин може сприяти щотижневе застосування зольного настою із розрахунку 2 склянки золи на 10 л води або настою кропиви з гноєм.

Також на етапі плодоношення режим підживлення може складатися з розчину, приготованого шляхом розчинення 10 г нітрату амонію і 200 г золи в 10 літрах води, що сприяє хорошому виробництву плодів.

Нагадаємо, здоровий урожай вам точно забезпечений: чому та як досвідчені агрономи використовують кефір на городі

Раніше «Українці» писали, де на дачі садити смородину, щоб здобути казковий урожай: вам відер не вистачить

Як повідомляли «Українці», як позбутися комарів та шкідників на ділянці: обов'язково посадіть ці гарні квіти