В інформаційному просторі з'явилася інформація про "мирний план" експрезидента США Дональда Трампа.

Нібито він упевнений, що світу можна досягти за 24 години, якщо Україна віддасть росії Крим і прикордонні території Донбасу. Звісно, такий варіант не влаштовує нікого з українців.

Дональд Трамп і Меланія Трамп
Дональд Трамп і Меланія Трамп

У свою чергу канцлер Німеччини також розповів, що може зупинити путіна в цій війні. Про це політик заявив під час виступу на зустрічі європейських соціал-демократів у Бухаресті у суботу, повідомляє Reuters.

Він підкреслив, що Німеччина продовжуватиме докладати зусиль для підтримки України в протистоянні російській агресії, і закликав інші країни наслідувати її приклад.

"Війна в Україні закінчиться в той момент, коли Путін вирішить вивести свої війська. Однак він ухвалить це рішення лише тоді, коли зрозуміє, що не може виграти війну на полі бою", – сказав Шольц.

Канцлер заявив, що наразі Німеччина надала Києву військову допомогу на суму 28 мільярдів євро.

Олаф Шольц
Олаф Шольц

Шольц також зазначив, що підтримка Заходом України є "ключом для відновлення миру" в Європі, а Німеччина підтримуватиме український народ та Україну доти, доки це буде необхідно.

Крім того, він заявив, що для запобігання ескалації, включаючи потенційний конфлікт між Росією та НАТО, необхідно те, що він назвав "ефективним стримуванням". Тому Німеччина збільшує інвестиції у власну безпеку та оборону спільно та інші країни Європи.