Вже кілька місяців українців тримають у напрузі через закон про мобілізацію. Звісно, ​​деякі деталі повідомляються, але остаточно незрозуміло.

Зрідка українці чують деталі того, щоби обговорювалися депутатами на рахунок цього законопроєкту. Наразі ж Володимир Зеленський вніс ще більше ясності щодо дати ухвалення закону.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Президент Володимир Зеленський спілкується з парламентом, щоб найближчими днями пройшло голосування щодо закону про мобілізацію. Про це глава держави повідомив в інтерв'ю в ефірі телемарафону.

"Ми говоримо з парламентом, щоб вони найближчими днями проголосували відповідний закон. Це дуже важливо. І це зовсім не відповідально – те, що вони роблять...", – сказав український лідер.

Зеленський підкреслив, що росіянам вдалося використати цей закон, щоб порушити питання про те, що в Україні нібито не готові далі захищати державу.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Також ситуація із законом нелогічно виглядає в очах Заходу.

"А Захід запитує нас – а якщо ви не хочете мобілізацію, парламент не хоче голосувати, то навіщо вам допомога? Чому ми повинні допомагати?", - пояснив президент.

Зеленський вважає, що цей законопроєкт розділив суспільство на дві частини "на тих, хто за, і тих, хто проти, на військових та цивільних". Він назвав це великою помилкою, і що "депутати повинні не чекати на оплески свого популізму".

Нагадаємо, що мобілізація в Україні: комусь дадуть відстрочки, а хтось поїде на фронт.

Раніше ми повідомляли, що поліція візьме під ручку і відвезе до ТЦК: українцям розповіли про отримання повістки та мобілізацію.