Нещодавно Володимир Зеленський заявляв про те, що ближче до літа російські окупаційні війська знову підуть у наступ.

У своєму інтерв'ю для The Washington Post Президент України висвітлив ситуацію на фронті. До речі, там все не так весело, як хотілося б.

ЗСУ, фото з вільних джерел
ЗСУ, фото з вільних джерел

За його словами, якщо фронт залишатиметься стабільним, то Україна може озброїти та навчити нові бригади для проведення нового контрнаступу цього року.

Як зазначив український лідер, якщо для оборони лінії фронту потрібно 8 тисяч артилерійських снарядів на день, а є лише 2 тисячі, то доводиться "відступати, зробивши лінію фронту коротшою". Він пояснив, що інакше росіяни можуть прорватися у великі міста.

"Ми намагаємося знайти спосіб не відступати", – заявив український президент.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

За його словами, після захоплення росіянами Авдіївки українським військовим удалося стабілізувати ситуацію завдяки розумним крокам.

Зеленський зазначив, що у разі стабільної ситуації на фронті Україна зможе озброїти та навчити нові бригади у тилу для проведення нового контрнаступу цього року.

"Якщо ви не робитимете кроки вперед для підготовки нового контрнаступу, Росія їх зробить. Ось чому ми навчилися в цій війні - якщо ви цього не зробите, то це зробить Росія" , - наголосив він.

Нагадаємо, що можете сидіти вдома: Сирський сказав, що немає потреби у мобілізації 500 тисяч людей.

Раніше ми повідомляли, що мобілізація за новими правилами: що чекає на українців і до чого готуватися.