Український оператор мобільного зв'язку «Київстар» має намір оновити низку своїх тарифів як за змістом, так і за вартістю.

Ціни на деякі пропозиції зростуть на 25-55 гривень, при цьому такі тарифи як Love UA зростуть на 50 гривень (зі 150 до 200 гривень), а «Без кордонів lite» — на 25 гривень (з 75 до 100 гривень).

Також компанія заявила, що ці зміни торкнуться тарифів, які не оновлювалися з минулого року або раніше, з наміром запропонувати абонентам більше можливостей спілкування з сім'єю та інвестувати у розширення та кіберзахист.

До оновлених тарифів увійдуть додаткові хвилини для дзвінків на інші мережі, додаткові гігабайти інтернету, опціональні послуги, відомі як «суперможливості», а також можливість користуватися тарифними умовами за кордоном.

Крім того, буде уніфіковано умови оплати додаткових послуг, таких як інтернет, дзвінки та SMS.

Фото Магазин Київстар
Фото Магазин Київстар

Наприклад, абоненти тепер отримуватимуть безлімітний інтернет до кінця дня за 20 гривень після використання тарифних гігабайт.

Очікується, що зміни набудуть чинності з 9 квітня 2024 року для деяких тарифів за передоплатою та з 1 травня 2024 року для контрактних тарифів та бізнес-клієнтів.

На думку експертів незалежної спільноти MZU – Мобільний зв'язок України – одразу кілька пропозицій подорожчають через зміну тарифних умов.

Збільшення вартості в залежності від тарифу коливається в межах 25-55 грн і торкається таких тарифів, як «Твій новий», «Без кордонів лайт», «Київстар Комфорт 2018», «Твій коханий» та багато інших.

Нагадаємо, щоб не потрапити на кілька тисяч доларів: як зрозуміти, що настав час міняти моторне масло в машині

Раніше «Українці» писали, Надя Дорофєєва зірвала ліфчик і виставила свої голі "сливи": Настя Каменських надоумила?

Як повідомляли «Українці», винайняти квартиру в Києві: скільки це зараз коштує і як змінилися ціни