Блогер Богдан Беспалов нещодавно заглибився в тонкощі особистого життя українського репера та продюсера Потапа, розкривши подробиці його нового романтичного захоплення.

Це викриття викликало значний інтерес, особливо тому, що жінка, Ганна Андрійчук, має давні зв'язки з Настею Каменських, партнеркою Потапа.

Суть справи полягає у звинуваченнях у зраді, в центрі яких знаходиться колишня дружина співака Позитиву.

Потап та Ганна Андрійчук
Потап та Ганна Андрійчук

Так, Андрійчук та Каменських упродовж багатьох років підтримували близьку дружбу, що призвело до спекуляцій та питань про раптове припинення їхнього спілкування. Безпалов припускає, що причиною їхнього розставання може бути нездатність Каменських пробачити Потапа за його передбачувану зраду з Андрійчук, дуже близькою їй людиною.

«Настя не могла пробачити Потапу зраду з дуже-дуже близькою людиною. Потім почали питати люди: "А чому Настя припинила своє спілкування з Анною Андрійчук?" (це колишня дружина співака Позитива). Анна тривалий час була однією з кращих подруг Каменських. Тепер можете скласти 2+2», - сказав Беспалов.

Фото Насті і Потапа
Фото Насті і Потапа

Ця ситуація, вочевидь, вплинула на Каменських, і Беспалов зазначив, що її явно стривожила зацикленість Потапа на Андрійчук.

«Я не знаю, в якому теплому контакті перебував Потап з Анею, але він просто божеволіє від неї. Його думки лише про неї. Він не може її відпустити навіть на сьогоднішній день. І Настю це сильно тригерить», - додав блогер.

Нагадаємо, Настя Каменських топлес зірвала ніжну білизну та виставила свої бутони: "Скрізь з*сі-п*сі"

Раніше «Українці» писали, донька Олі Полякової стала копією своєї мами: у вас очі на лоба полізуть – справжня "королева ночі"

Як повідомляли «Українці», Ірина Білик похвалилася своїм сином від росіянина: як виглядає Табріз