Пропоновані зміни до правил призначення житлових субсидій в Україні можуть незабаром бути реалізовані. У проекті постанови Кабміну зазначено ключові зміни, особливо у випадках, коли заявники мають непогашену заборгованість за комунальні послуги.

Згідно із запропонованими змінами, у житловій субсидії може бути відмовлено, якщо українець має заборгованість, що перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, які зараз встановлені у розмірі 680 гривень, і якщо заборгованість залишається невиплаченою понад три місяці.

Це коригування спрямоване на вирішення ситуацій, коли загальна заборгованість за житлом перевищує зазначену суму. Так, це говорить про те, що в такому випадку в субсидії буде відмовлено.

Субсидія в Україні
Субсидія в Україні

Крім того, проект постанови включає положення щодо перегляду житлової субсидії у разі смерті члена сім'ї (за винятком заявника). Субсидія буде розглянута без подання заяви, починаючи з місяця, наступного за місяцем, у якому настала смерть.

Також плануються коригування щодо уточнення норми розрахунку розміру субсидії у разі смерті члена сім'ї заявника. Ці зміни відображають спробу раціоналізувати та підвищити ефективність системи житлових субсидій в Україні.

Нагадаємо, ПФУ приголомшив українців: встановлено нові вимоги щодо пенсії

Раніше «Українці» писали, кожен другий пенсіонер виживає на "копійки": скільки українців одержують маленькі пенсії

Як повідомляли «Українці», газ і світло будуть дорожчими: українцям назвали суми та терміни