Готуючись до поїздок за кордон, громадяни повинні враховувати зміни, які вступлять в силу з наступного понеділка, перш за все для тих, хто перетинає кордон із Словаччиною. На митному посту "Ужгород-автомобільний" тимчасово перенаправлять рух легкових авто на вантажний напрямок.

,Це зроблять для проведення модернізації КПП, встановлення необхідних санітарних модулів та конструкцій для митно-прикордонного контролю.

Громадянам попереджено, що з наступного тижня до 27 березня поліцейські направлятимуть легкові автомобілі на вантажний напрямок. Також будуть встановлені додаткові знаки поблизу КПП "Ужгород — Вишнє-Нємецьке". При в'їзді до України прикордонники направлятимуть громадян на відповідну смугу руху.

Повідомлено також, що протягом наступних тижнів, поки триватимуть роботи, виїзд за кордон може бути ускладнений, і подорожуючим радять враховувати можливість затримок під час митно-прикордонних перевірок.

Після 27 березня передбачено відновлення роботи пасажирського напрямку на КПП "Ужгород — Вишнє-Нємецьке" в звичайному режимі.