Найбільша мережа магазинів одягу Zara має намір знову відкрити свої магазини в Україні на початку квітня, повідомляють The Financial Times. Компанія закрила свої магазини два роки тому після початку війни.

Inditex, іспанський рітейлер, який володіє Zara і є найбільшим у світі модним холдингом за обсягом продажів, є великим глобальним рітейлером, який повертається до України. За даними The Financial Times, план відкриття включає 50 з більш ніж 80 магазинів.

Рішення про відновлення роботи було ухвалено після кількох місяців запитів українських ЗМІ та рітейлерів про повернення Zara. Відкриття магазинів Zara є помітною подією на тлі інших світових рітейлерів, які повільніше повертаються на український ринок.

Незважаючи на видимість нормального життя в Києві, де покупці стоять у чергах за одягом, а бари часто переповнені, багато українців продовжують стикатися з проблемами фінансового та психічного здоров'я через війну.

Zara
Zara

Ракетні атаки різної частоти та регулярні сирени повітряної тривоги сприяють повсякденній реальності можливості заподіяння шкоди.

Вплив війни на український роздрібний сектор є очевидним. Згідно з дослідженням Асоціації роздрібної торгівлі України, опублікованому минулого року, оборот торговельних мереж впав з $37 млрд до війни у ​​2021 році до $30 млрд у 2022 році навіть за рівня інфляції у 26,6%.

Складні умови, що включають окупацію великих територій, грабежі, обстріл мирних міст, постійні авіаудари та відключення електроенергії, суттєво позначилися на рітейлерах. Незважаючи на ці труднощі, у торговій асоціації зазначили, що рітейлерам вдалося адаптуватися до обставин.

Нагадаємо, ось це несподівано: Настя Каменських раптово здалася в обіймах Потапа послу чуток про розлучення

Раніше «Українці» писали, мобілізація молоді: кого можуть закликати покликати та заберуть відстрочку

Як повідомляли «Українці», Дженніфер Еністон у 55 років потрусила "здобою" в обтягуючих лосинах: ось як скинути зайву вагу