Очікується, що наступного місяця в Україні відбудеться незначне підвищення цін на пальне, при цьому прогнози вказують на зростання не більше ніж на 1 гривню за літр бензину та дизельного палива до березня.

Нинішнє зростання цін на нафту, викликане зовнішніми факторами, такими як події в Червоному морі, що призвели до нападів єменських хуситів на торгові судна, призвело до зростання цін на нафту приблизно на 8%.

Аналітик консалтингової компанії "Нафторинок" Олександр Сіренко прогнозує незначне підвищення цін на автогаз на заправках.

АЗС: скрін з відео
АЗС: скрін з відео

Таке збільшення пов'язане з коригуванням цінової політики АЗС та блокадою польського кордону, що позначиться на газовому ринку. Блокада зупинила постачання дешевого російського газу через Польщу, що призвело до 10% зростання цін на газ на оптових ринках.

Сіренко припускає, що зміна цін на паливо на АЗС буде незначною: середні ціни на бензин і дизпаливо, які зараз становлять 51,26 грн/л та 51,42 грн/л, навряд чи зростуть більш ніж на 1 грн/л доти поки кінець лютого. Очікується, що будь-яке підвищення цін буде обмежено постачальниками, які раніше пропонували нижчі ціни.

Нагадаємо, удар у спину від Польщі: найважливіші продукти сильно подорожчають через блокаду кордону

Раніше «Українці» писали, ціни різко зростають та б'ють рекорди: що буде далі із вартістю ключових продуктів?

Як повідомляли «Українці», українцям готують нові тарифи на електроенергію: коли чекати на платіжки з "сюрпризом"