Депутати ухвалили законопроєкт про мобілізацію в першому читанні, а потім чекали на поправки.

Так як у населення України, та й найнародніших обранців, було багато питань до проекту закону, то поправок набралося дуже багато. Тепер їх слід розглядати.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

До нового законопроєкту про мобілізацію вже внесли 4195 поправок. Розгляд у профільному комітеті Верховної Ради, за попередніми даними, розпочнеться 27 лютого. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк.

Він зазначив, що в Комітеті документ готуватимуть до другого читання і, якщо все "просуватиметься добре", 6 березня його можуть почати розглядати у парламенті.

"Оскільки правок багато, то цей процес у залі може затягтися на кілька днів" , - попередив Желєзняк.

Верховна Рада, депутати, фото із вільних джерел
Верховна Рада, депутати, фото із вільних джерел

У свою чергу Президент України Володимир Зеленський пояснив, навіщо потрібні реформи в законі про мобілізацію.

Український лідер зазначив, що закон про мобілізацію було прийнято до початку війни і в ньому не передбачено багато важливих моментів. За його словами, про необхідність змін кажуть військові та представники Міністерства оборони.

Зеленський пояснив, що у кожній державі є відповідне законодавство, проте часто воно "не збігається з реаліями війни".

Нагадаємо, що Володимир Зеленський уперше сказав, скільки українських військових загинуло на війні: "Росія знатиме, скільки у нас людей".

Раніше ми повідомляли, що "позичте" гроші і вашого сина повернуть із полону: українців попередили про нову схему шахраїв.