Згідно прогнозу Укргідрометцентру, 24 лютого в Україні очікується майже суха погода, але із сильними поривами вітру в багатьох регіонах. Швидкість вітру може досягати 15-20 м/с, що призвело до оголошення І рівня небезпечності.

У Івано-Франківській та Закарпатській областях оголошено 3 рівень небезпечності через загрозу великих снігових лавин та можливість порушення руху транспорту через негоду.

Прогнозується мінлива хмарність по всій території з невеликим дощем у західних областях. Вітер буде південно-східний із швидкістю 7-12 м/с, і очікуються сильні пориви вітру.

Температура вночі варіюватиметься від 2 до 7° тепла, вдень від 8 до 13°. У деяких регіонах, зокрема на Прикарпатті, в Одеській області та в Криму, може бути до 15° тепла. Однак у східних, Сумській, Полтавській та Запорізькій областях температура може вночі опуститися від 3° тепла до 2° морозу, а вдень буде від 4 до 9° тепла.

Варто зазначити, що прогнозують також сильні пориви вітру вдень. У Києві очікують мінливу хмарність, без опадів, із південно-східним вітром швидкістю 7-12 м/с. Температура вночі в межах 5-7° тепла, а вдень від 10 до 12°.

За даними meteoprog, 24 лютого в деяких областях можливий дощ, а найнижча температура вночі очікується на території Луганської області від -1 до +5 градусів. Найтепліше буде у Волинській області, де температура підніметься від +6 до +13 градусів.