Українці Білозерської, Добропільської та Покровської громад Донецької області наразі мають можливість оформити нову гуманітарну допомогу.

Ініціатива, що проводиться громадською організацією у співпраці з Mercy Corps за фінансової підтримки британського уряду, спрямована на допомогу постраждалим внаслідок військових дій.

Доставка гуманітарної допомоги є частиною проекту «Адаптивне швидке гуманітарне реагування для задоволення нагальних потреб домогосподарств, які постраждали від конфлікту в Україні».

Жителі, які підпадають під певні категорії, передбачені громадським проектом, такі як прийомні сім'ї, сім'ї з дітьми, які опинилися у важких обставинах через війну, малозабезпечені багатодітні сім'ї та інші мають право подати заявку на допомогу.

гуманітарна допомога
гуманітарна допомога

Зацікавлені особи можуть зареєструватися, заповнивши онлайн-форму, наголосивши, що реєстрація не гарантує отримання гуманітарної допомоги; претенденти повинні відповідати зазначеним критеріям (прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, опікунські сім'ї, патронатні сім'ї, сім'ї з тимчасово влаштованими дітьми (за рішенням ССД), сім'ї з дітьми у складних життєвих обставинах, що постраждали від війни, багатодітні малозабезпечені сім'ї у, сім'ї з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами, одинокі матері, одинокі батьки на утриманні яких двоє та більше дітей, сім'ї з дітьми з хронічними/важкими захворюваннями, сім'ї, в яких принаймні один з батьків має інвалідність, сім'ї з дітьми ВПО).

Нагадаємо, хороша грошова допомога: хто може отримати 11 тисяч гривень

Раніше «Українці» писали, переселенцям краще підготуватися: чимало ВПО залишаться без виплат

Як повідомляли «Українці», пенсіонерів кидають на свавілля? Кого не торкнеться індексація пенсій у березні