Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) активно збирає дані для надання фінансової допомоги особам, які постраждали від війни, з метою задоволення їх невідкладних потреб.

Відповідну публікацію оприлюднили на сайті «nv»

Щоб забезпечити адресний та ефективний розподіл допомоги, УВКБ ООН в Україні встановило критерії відбору, зосередивши увагу на тих, хто потребує допомоги для задоволення пріоритетних потреб.

Встановлені критерії відбору включають:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) від 24 лютого 2022 р.

Населення, яке постраждало від бойових дій з 24 лютого 2022 року, у Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Запорізькій, Харківській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Херсонській областях.

Особи, які повернулися на постійне місце проживання після вимушеного переселення у зв'язку з воєнними діями з 24 лютого 2022 року.

Сім'ї, які мають лише одного з батьків (батька чи матір) та одного або кількох дітей віком до 18 років або людей похилого віку (55 років і старше).

Сім'ї, очолювані однією або кількома людьми похилого віку (55 років і старше) або людиною похилого віку, які мають одного або кількох дітей віком до 18 років.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

Сім'ї, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо).

Прийомні сім'ї, які доглядають дітей без супроводу дорослих та дітьми, розлученими з батьками (підтверджено документально).

Особи або сім'ї, які раніше не зареєстровані в УВКБ ООН.

Ті, хто не отримав фінансової допомоги від інших організацій.

Особи, які відповідають критеріям уразливості, повинні відповідати соціально-економічним критеріям за умови щомісячного доходу нижче 5400 гривень на члена сім'ї.

Примітно, що особам, які раніше отримували фінансову допомогу у розмірі 2220/3600 гривень на особу на місяць від іншої агенції ООН чи гуманітарної організації, може загрожувати дискваліфікація на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН.

Нагадаємо, переселенцям краще підготуватися: чимало ВПО залишаться без виплат

Раніше «Українці» писали, чи пенсіонерів кидають на свавілля? Кого не торкнеться індексація пенсій у березні

Як повідомляли «Українці», перекази з картки на карту під тотальним контролем: за які суми заблокують рахунок та як не потрапити "під приціл"