До приходу весни залишилося менше двох тижнів, і хоча деякі області вже пережили теплу погоду з температурою понад +15 градусів у лютому, очікуються ще морози.

Прогнозуються пониження температури, особливо в понеділок, коли на сході країни можливий невеликий мінус навіть вдень. Прогноз Укргідрометцентру на ніч 18 лютого передбачає від +3 до -3 градусів, на сході до -8 градусів. Синоптики прогнозують мінусові температури ще протягом двох днів.

З 19 по 20 лютого очікується в Україні від 0 до -8 градусів морозу, в Карпатах та північно-східних областях до -11 градусів. Протягом дня, за винятком південної та західної частин країни, температура буде від +3 до -3 градусів.

Зазначено, що з 21 лютого температура знову зросте, і сильних морозів очікувати не слід, щонайменше до 22 лютого.

На важливу увагу заслуговує також погодження на наявність невеликого дощу та мокрого снігу в Україні вдень в неділю, 19 лютого, та вночі в південно-східній частині. З 20 лютого можливий невеликий сніг у західних та північних областях разом із дощем вдень.

Щодо весняної погоди, експерти наголошують, що середня температура весняного сезону, ймовірно, буде на 1-2 градуси вищою за кліматичну норму. Тем не менше, не варто допускати, що зимовий характер погоди вже зник, оскільки можливі арктичні вторгнення та негативні температури, включаючи сніг.