Повномасштабна війна в Україні триває, і, за словами екс-командира повітряно-десантних військ, полковника запасу Збройних сил України та військового експерта Івана Якубця, якщо територіальні центри комплектування та соціальної підтримки працюватимуть лише до 18:00, країну не вдасться врятувати від росіян.

У своєму інтерв'ю виданню "Фокус", Якубець наголосив, що зараз "загроза зникнення України дійсно велика". За його словами, є люди, які думають, що українська держава вже перемогла, але це не так. "Звісно, можна працювати з 9:00 до 18:00 з обідньою перервою, але так ми країну не врятуємо... Перемога - це як світло в кінці тунелю, але воно може обвалитися, а світло - погаснути", - попередив офіцер запасу.

Парламент 7 лютого в першому читанні підтримав проект закону про мобілізацію, поданий урядом (10449), в якому, зокрема, передбачено посилення мобілізаційних заходів. У документі йдеться про зниження мобілізаційного віку в Україні з 27 до 25 років і впровадження електронного кабінету військовозобов'язаного.

Пізніше, 9 лютого, стало відомо, що уряд дозволив ТЦК та СП працювати цілодобово під час мобілізації та воєнного стану. Радник голови Офісу президента Володимира Зеленського Михайло Подоляк повідомив, що така нова ініціатива необхідна для того, щоб уникнути розриву із подіями на фронті.