Міська громада Щастя Луганської області оголосила про можливість отримання фінансової допомоги у 2024 році у рамках програми соціальної підтримки та допомоги вимушеним переселенцям.

Ця фінансова допомога призначена спеціально для мешканців громади, які переїхали до інших міст, підконтрольних уряду України. Хоча точна сума фінансової підтримки не визначена заздалегідь і оцінюватиметься індивідуально для кожної заявки, розподіл виплат виглядає так:

Для українців віком від 18 років: 2000 гривень.

Для неповнолітніх дітей: 3000 грн.

Для людей із обмеженими можливостями: 5000 гривень.

До 30 000 гривень для українців, які страждають на онкологічні хвороби.

Щоб подати заявку на допомогу, фізичним особам необхідно заповнити форму попередньої реєстрації за вказаним посиланням. Після цього вони повинні надати особисті документи, довідку з банку, що підтверджує відкриття рахунку, а також документи, що підтверджують статус вразливості.

Подання даних документів можна здійснити особисто за вказаною адресою у місті Дніпро (вул. П. Калнишевського 27К) у робочі дні з 10:30 до 14:30.

Альтернативно засвідчені копії документів можна надіслати поштою. Перед надсиланням рекомендується зв'язатися зі спеціалістом за телефоном 0681141377, щоб забезпечити правильне керівництво в процесі подання заяви.

Нагадаємо, пенсії військових та по інвалідності перерахують: як зміняться головні виплати

Раніше «Українці» писали, що тарифи на воду стануть непідйомними: скільки доведеться платити вже з квітня.

Як повідомляли «Українці», міняйте гроші просто зараз: в Україні перепишуть курс долара?