Популярній українській співачці Тіні Кароль та молдавському виконавцю Дану Балану давно приписують романтичні відносини. Та не без причини, передбачуваний роман між Баланом і Кароль почався з їх спільної участі в проєкті «Голос країни». Так, Дан виявляв особливу увагу до Тіни та романтичні почуття між ними складно було не помітити. Однак Балан і Кароль ніяк не коментують чутки про можливі відносини.

Тіна Кароль та Дан Балан на проєкті "Голос Країни"
Тіна Кароль та Дан Балан на проєкті "Голос Країни"
Тіна Кароль та Дан Балан на проєкті Голос Країни

Нещодавно Тіна Кароль виклала в мережу Інстаграм невеликий фрагмент своєї розмови з Даном Баланом.

Тіна Кароль готується до випуску нового альбому «Знайти своїх». У новий альбом Тіни Кароль увійдуть записи телефонних розмов з Даном Баланом. Співачка виклала всього 15 секунд в Сторіс, а ось про що пішла мова далі шанувальники дізнаються тільки 18 вересня, коли відбудеться реліз довгоочікуваного альбому «Знайти своїх». Також крім пісень шанувальники зможуть почути вірші, які буде читати Тіна.

Шанувальники Тіни в захваті від таких сюрпризів. Багато хто вже встиг привітати Тіну і Дана, побажавши їм любові та щастя. Фоловери вважають, що рішення Тіни додати в альбом розмови з Баланом - недарма і говорять про теплі стосунки між артистами.