Санкції проти росії – чи не ідентична (крім зброї), що можуть запропонувати західні партнери нам.

До речі, це дуже ефективний інструмент, якщо використовується правильно та на повну силу. Звичайно, такого результату ми ще не бачили, але сильно на нього сподіваємось. Є й добрі новини, адже Володимир Зеленський продовжує активно працювати у зовнішній політиці (що й має робити президент), щоби домогтися як моно більше покарання для окупантів.

Володимир Зеленський, кадр з Різдвяного поздоровлення
Володимир Зеленський, кадр з Різдвяного поздоровлення

Президент Володимир Зеленський розповів, що провів 8 січня 2024 року нараду щодо подальшої міжнародної роботи. Він зазначив, що цей місяць буде насиченим з погляду української зовнішньої політики.

"Багато кроків буде, і я впевнений: зможемо посилити нашу державу, нашу ППО, нашу роботу з партнерами по дронах. А також щодо санкцій проти Росії – як тих, що вже застосовані... Життєво важливо ліквідувати будь-які можливі схеми обходу санкцій. Працюємо і над новими санкціями – архітектура тиску на Росію має зміцнюватись. І ще одне пріоритетне завдання – наблизити реальні рішення для використання на користь України та згодом – конфіскації російських активів для відновлення справедливості. Терорист повинен платити найбільше за шкоду від терору, і Росія заплатить, - зазначив він.

Володимир Зеленський та Володимир путін
Володимир Зеленський та Володимир путін

Він також поінформував про три важливі розмови - з лідерами Кувейту, Бахрейну та Катару.

Нагадаємо, що Швеція готується до конфронтації з росією: "Українські солдатиборються за нашу свободу" ;.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський зізнався, чого не вистачає Україні для перемоги і присоромив Європу: "Постачання для рф ритмічніші".