Війна Росії проти України триватиме доти, доки Кремль не примусять припинити агресію проти України.

Читайте нас у Google News!

Таку думку в ефірі "Прямого" заявив народний депутат від "Європейської Солідарності" Ростислав Павленко.

"Доки Росія сама не захоче звільнити від своєї присутності окуповані українські території, війна триватиме. Або до того, поки Україна не вирішить капітулювати. Але, ще раз, це шлях не до миру, а це шлях до продовження конфлікту на іншому рівні. І тому цим небезпечні ці спільні відвідування, патрулювання і таке інше. Правильно було сказано: ми таким чином розмиваємо власну позицію", - заявив він.

Павленко підкреслив, що Росія не виконує навіть перший пункт Мінських домовленостей – припинення вогню.

"І після того йде виведення російських військ і роззброєння цих маріонеткових формувань, чого і близько нема, під контролем ОБСЄ. І, до речі, кордон там теж прописаний був. Ще в 2014 році, у вересні, було сказано, що кордон береться під контроль ОБСЄ, створюється там зона безпеки: не терористів, не Росії, а ОБСЄ…",- зазначив він.

"І в цій логіці, якщо Росія не виконує навіть найперші пункти – припинення вогню і виведення своїх військ – вона має бути до цього примушена: санкціями, про що постійно треба вести розмову, міжнародними судовими інстанціями. І ми бачимо, що Росія програвала суди і виплачувала Україні компенсацію. І це мало би розширюватися, але цього ми, на жаль, не бачимо. І запровадження миротворчих сил. Якщо кордон під контролем ОБСЄ, то де ця ОБСЄ, де ця місія, де ці сили? Тому треба працювати над тим, щоб вони з’явилися. І це шлях до миру…" – наголосив Павленко.