6 грудня вся Україна відзначає день ЗСУ, тих людей, які ось уже понад 9 років захищають нашу свободу та незалежність і робитимуть це й надалі.

Останнім часом з'являється багато невтішних прогнозів щодо війни в Україні, яку розпочала росія на чолі з володимиром путіним. Звичайно, ці прогнози часом наштовхують на думку: "А до чого це все було?". І ось дозою негативу поділився голова Офісу Президента України Андрій Єрмак, який вперше заговорив про поразку України.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

На заході в Інституті миру у Вашингтоні 5 грудня керівник Офісу президента України Андрій Єрмак закликав Конгрес якнайшвидше схвалити додаткове фінансування для України.

"Якщо допомога, яка зараз обговорюється в Конгресі, буде відкладена - я не кажу не прийнята - це створить великий ризик того, що ми будемо в тому ж положенні, в якому ми зараз. І, звичайно, це з великою ймовірністю унеможливить продовження звільнення територій і створить великий ризик програти війну”, – заявив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський відзначив неймовірну перемогу ЗСУ та поділився добрими новинами для Одеси. a>

Раніше ми повідомляли, що в Офісі Президента розповіли про ймовірність мирних переговорів з росією: " Україна не може нічого...".