Питання про вибори навесні 2024 року як швидко спливли, так само швидко й потонули.

Одне зрозуміло точно - доки триває повномашстабна війна, Президентських виборів швидше за все не буде. Це нелогічно, і небезпечно. Але колись наша перемога відбудеться, після якої відразу ж відбудуться ті самі вибори і хто ж стане президентом? Чи може бути Зеленський знову? Про це розповів відомий астролог Влад Росс.

Влад Росс
Влад Росс

"Щодо президентської посади, то єдина людина, яка була на цьому місці 10 років - Кучма. І лише тому, що його суперником був комуніст. Ніхто не хотів у другому турі обирати комуніста, тож обрали Кучму. Решта були по п'ять років, Володимир Зеленський - не виняток. Я вже скрізь оголосив, що наступним президентом буде Валерій Залужний, — сказав Росс.

Він додав, що може бути така ситуація, що Зеленський знову балотуватиметься. У такому разі Залужний поступиться йому, продовжив астролог.

Валерій Залужний
Валерій Залужний

Також астролог попередив і про обстріли, які відбудуться у грудні. Найрозпал обстрілів розпочнеться з 9 по 15 грудня. За його словами, ворог може запустити сотню ракет за один раз.

Нагадаємо, що ЗСУ починають будувати фортифікації, а Зеленський попередив путіна та росіян: "Готовим далекобійні речі".

Раніше ми повідомляли, що росія була готова закінчити війну навесні 2022 року, Арахамія розповів про переговори: "Приїхав Джонсон і сказав, що воюватиме".