Багато українців вже пізнали всі переваги онлайн-оплати комуналки і кайфують від того, що не гасають з квитанціями і не стоять у чергах.

Але, як виявилось, і в онлайн-оплаті є свої нюанси. Наприклад, зараз клієнти ПриватБанку стикаються з тим, що при оплаті комуналки в додатку їм вибиває 2 квитанції за газ. У газопостачальній компанії "Нафтогаз України" відповіли, що робити, якщо на Приват24 приходять два однакові рахунки.

Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел
Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел

Про це повідомила пресслужба компанії у відповідь на запитання читача під постом до Фейсбуку.

"Доброго дня. Мені на Приват24 приходить два однакові рахунки – від Нафтогазу та Нафтогазу Чернівці. За яким рахунком платити?", – поцікавився українець.

У відповідь на це в Нафтогаз порекомендували переглядати актуальну інформацію про стан рахунку за допомогою онлайн сервісів їхньої компанії, а саме через особистий кабінет, чат-боти GASUA у Viber/Telegram або Facebook Messenger або зателефонувавши до свого контакт-центру (перейти до контактів можна по посилання: https://gas.ua/ru/home/contacts).

"Оскільки інформація у сторонніх сервісах може містити некоректну інформацію. Це допоможе уникнути плутанини щодо нарахувань та здійснених оплат. Також рекомендуємо звернутися в онлайн підтримку Приват 24 для коригування шаблонів для швидкої оплати рахунків за спожитий газ", - додали в компанії.

Відповідь Нафтогазу у Facebook
Відповідь Нафтогазу у Facebook

Нагадаємо про нові пільги на комуналку: хто та як може знизити витрати на 50%.

Раніше ми повідомляли, що заплатив у кафе та повернув гроші назад: ПриватБанк запустив вигідну акцію для клієнтів.