Військове керівництво нашої країни не раз розповідало про те, що не очікувало, що Білорусь допомагатиме Росії на початку повномашстабної війни.

Звичайно ж, уроки тоді були враховані і тепер немає довіри до Олександра Лукашенка та інших північних сусідів. Наразі ж у ДПСУ розповіли про те, як білоруси готують диресії проти України і чи готують.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Сили оборони продовжують зміцнювати прикордонні кордони, щоб протидіяти будь-чому, що може статися.

"Ситуація щодо кордону з Білоруссю відмінна від кордону з країною-агресором. Підрозділи Сил оборони проходять місцевість на напрямі кордону з Білоруссю на найбільш загрозливих напрямках, у той же час підрозділи ДПСУ зміцнюють безпосередньо лінію держкордону та прикордоння у фортифікаційному відношенні", - зазначили у ДПСУ . .

Спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко, фото із соцмереж
Спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко, фото із соцмереж

За словами Демченка, інженерне зміцнення значно зросло за час воєнного стану.

Відповідаючи на запитання, як часто ворог веде розвідку на кордоні з Україною, представник зазначив, що такі дії фіксуються лише з боку Росії. На кордоні з Білоруссю немає жодних дій, які свідчать про розвідувальну діяльність чи переміщення техніки та особового складу, сказав Демченко.

Нагадаємо, що хочеш повернутися – заплати щонайменше 25 тисяч гривень: в Україні пропонують покарання за виїзд після 24 лютого.

Раніше ми повідомляли, що дозволити чоловікам виїзд із України: у ВР пропонують закон, за яким потрібно буде заплатити – суми та умови.