Всі українці знають, до якого числа потрібно подавати показання лічильників, щоб вони були зараховані компаніями, що обслуговують.

Нг, як виявилося, буває і так, що компанія просто "ігнорує" інформацію, яку надає клієнт. Таке сталося і з "Нафтогазом". У коментарях під однією з публікацій у соціальній мережі українка описала свою проблему.

Тарифи на газ в Україні
Тарифи на газ в Україні

Клієнтка Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" поскаржилася, що показники за газ, які вона передає, не враховуються при нарахуванні оплати, звинувативши ГП у тому, що її дані просто ігнорують.

"Показання передаємо ГРМ чи Нафтогазу. Але чому тоді Нафтогаз не вважає за цими показниками, а ігнорує їх, чекаючи, поки показники передадуть із ГРС?" , - написала вона.

У компанії у відповідь на відкликання зазначили, що Нафтогаз – це постачальник газу, тож не може нараховувати обсяги споживання. Цим займаються облгази.

"Наша компанія тільки допомагає в прийомі показань лічильника. Ці дані були направлені у Ваш Облгаз (Оператор ГРС) для обробки та визначення обсягу споживання газу. У разі, якщо вам нарахували неправильні обсяги, рекомендуємо звернутися до Вашого Оператора ГРС зручним для Вас способом" , - відповіли у Нафтогазі.

Скарга на Нафтогаз
Скарга на Нафтогаз

Нагадаємо, що "газовий блекаут" в Україні можливий: у "Нафтогазі" попередили українців не лише про відключення світла.

Раніше ми повідомляли, що деякі українці можуть не платити за газ: у "Нафтогазі" розповіли, як це зробити.