Шокла - це для багатьох місце, в якому ставлять оцінки і, звичайно ж, не завжди діти, та й батьки з ними згодні.

Наприклад, дитина зовсім не має тяги та таланту до малювання, тоді, звичайно ж, його малюнки педагогом оцінюються нижче. Але чи це справедливо: А чи розумно ставити оцінку з такого предмета, як "Основи здоров'я"? Що тут оцінюється? У зв'язку з цим у Міносвіти почали міркувати про те, щоб скасувати виставлення оцінок з деяких предметів. Ідею запропонували через велике навантаження дітей, а також додатковий стрес через оцінки.

Школа
Школа

Так, школярі більше не отримуватимуть оцінки за образотворче мистецтво (малювання), фізкультуру, музику та, можливо, етику та працю. Про це йдеться у матеріаліНашамама.

Учні середньої школи України мають по 6–8 уроків щодня. Адже ще є домашні завдання, гуртки – і часто виходить так, що діти справді навчаються повноцінного робочого дня. Хоча за кордоном учні, так само як і в Україні, перебувають у школі з 8-9 ранку до 15-16 години, проте, як розповідають батьки, деякі дисципліни можуть обирати, можуть взагалі не мати домашніх завдань, як у певних школах Норвегії, а обсяг матеріалу, що вивчається на уроках, значно менший, ніж з аналогічних українських предметів. Тому, щоб полегшити навантаження дітей (як фізичну, і моральну), було запропоновано зняти кілька предметів з оцінки.

Школярі, фото з вільних джерел
Школярі, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що в Україні штрафують пішоходів за ДТП: чому тепер не в усьому винні водії.

Раніше ми повідомляли, що якщо вам хоч раз говорили "ні здачі" , то ваші права порушувалися: як супермаркети обманюють українців .