Школа - це місце, де діти здобувають знання, навчаються новому, заводять друзів. Часто школу називають другим домом, а вчителів та однокласників – родиною.

Однак, коли чуєш такі новини, як та, що ми розповімо вам далі, то починаєш дуже сильно сумніватися в цих сімейних узах. А вся річ у тому, що в одній із українських шкіл вчитель побив школяра.

Школа
Школа

За інформацією пресслужби поліції, 15 вересня під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеозапис, знятий однокласниками постраждалого. Вчитель фізкультури бив ногами дев'ятикласника. На Рівненщині поліція приступила до кримінального провадження у зв'язку зі побиттям учня вчителем фізкультури у Прислуцькому ліцеї, розташованому в селі Хотин.

Вчитель б'є школяра, кадри з відео
Вчитель б'є школяра, кадри з відео

За результатами розслідування було встановлено, що інцидент стався у школі під час перерви між уроками. 35-річний вчитель фізичного виховання завдав два удари ногою 14-річному учню 9-го класу на очах у обдурених однокласників дитини.

Директор Прислуцького ліцею Сергій Манюк підтвердив цей інцидент та повідомив, що вчителя фізкультури було усунуто від викладацької діяльності. Однак він утримався від коментарів, доки тривають слідчі дії.

Батьки постраждалого хлопця стверджують, що були в курсі події, але раніше не зверталися до поліції.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України, що стосується завдання навмисного легкого тілесного ушкодження.