Проте вони не соромляться демонструвати ймовірно вкрадений в Україні холодильник, оскільки на техніці помітили написи українською мовою.

Вкрадене майно українців засвітили в одному з роликів російських блогерів.

На відео родина окупанта бідкається, що 21-річний Ілля Василенко пішов вбивати українців, проте його ліквідували вже 25 лютого. Його рідним відмовилися виплачувати компенсацію, оскільки родина, в якій він ріс - прийомна.

Родина загарбника на відео бідкається, що "він нікого не образив у своєму житті", водночас на кадрах чітко видно холодильник з українським написом щодо гарантійного терміну обслуговування. Ймовірно, загарбник перед смертю встиг його вкрасти та відправити своїй родині.

У коментарях бурхливо відреагували на історію російського окупанта та порекомендували росіянам поцікавитися, а що сталося із власниками вкраденого холодильника, яким тепер безсоромно користується родина ліквідованого:

"Тепер я хочу сюжет про те, яка історія у цього холодильника", - пише Ярослав Б.

"Відчула холод на спині, коли побачила цей холодильник", - пише користувачка.

"Потрібно тепер провести розслідування, взяти номер холодильника, пробити, хто його купував і де, і взяти інтерв'ю у людей, хто і як у них вкрав холодильник", - пише Павло Л.

"Краще б про холодильник зняли! У холодильника доля трагічніша, ніж у цієї родини!" - зауважує ще один коментатор.

"Найкращий випуск, і красномовний герой випуску, звичайно ж, холодильник! Браво! Все інше - нісенітниця", - написала Ярина Х.

"Зніміть краще сюжет про долю справжніх власників холодильника. Чи живі вони взагалі?" - пише Владислава С.

"Можна вже перейменовувати сюжет на "Про холодильник". Буде проглядатися на каналі", - пишуть коментатори.