У Росії ЗМІ повідомили про удар по системах протиповітряної оборони на окупованій Луганщині, що стався увечері у вівторок, 12 липня.

Як пише WSJ, удари по складах боєприпасів та командних пунктах стали регулярними з того часу, як США почали активно постачати реактивні системи залпового вогню українським військам.

"Окупанти вже добре відчули, що таке сучасна артилерія, і на нашій землі їм ніде не буде спокою", – заявив президент України Володимир Зеленський у нічному відеозверненні.

HIMARS
HIMARS

Представник самопроголошеної "ЛНР" Андрій Марочко повідомив, що Збройні Сили України значно пошкодили частину ППО, яка гарантує безпеку міста Луганськ. Пізніше він заявив, що містом Луганськ було випущено дев'ять американських ракет моделі HIMARS.

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай заявив, що удари по російських складах боєприпасів перервали постачання та відзначив зростання активності російських диверсійно-розвідувальних груп.

У своїй статті WSJ пише, що відколи Росія повністю захопила територію Луганської області, армія стала просуватися вглиб Донецької області, оскільки це є пріоритетом Кремля ще з березня, коли російські війська були відведені з північного регіону.